Już wkrótce rozpocznie się 9. Konferencja Sieci Szerokopasmowe!

wtorek, 6 września 2016

Na temat wyzwań i fundamentalnych problemów, z jakimi spotyka się gospodarka cyfrowa będą mieli okazję dyskutować uczestnicy 9. Konferencji Sieci Szerokopasmowe, która odbędzie się 13 października 2016 r. w Hotelu Westin w Warszawie. Jest to kolejne z szeregu wydarzeń organizowanych przez MM Conferences S.A., która jest wiodącym organizatorem spotkań biznesowych, w szczególności szkoleniowo-konferencyjnych m. in. dla branży telekomunikacyjnej, energetycznej, finansowej oraz technologicznej. StartupTV.pl i tym razem ma przyjemność być patronem medialnym tego wydarzenia.

Celem spotkania jest stworzenie platformy wymiany opinii, wiedzy i doświadczeń między decyzyjnymi na rynku podmiotami administracji rządowej i samorządowej, regulatora, firm, izb i instytucji. Wśród kluczowych zagadnień, które zostaną poruszone podczas konferencji znajdują się m.in.: Program Operacyjny Polska Cyfrowa i jego przyszłe konsekwencje, przyszłość świata cyfrowego vs. konieczny rozwój infrastruktury kablowej i bezprzewodowej, edukacja dotycząca bezpieczeństwa w sieci, plany Unii Europejskiej po 2020 roku oraz przyszłość technologii i komunikacji.

Obszary tematyczne wydarzenia określone zostały przez Radę Programową pod przewodnictwem Piotra Muszyńskiego, Wiceprezesa Zarządu ds. Operacyjnych Orange Polska. Wśród Członków Rady Programowej znajdują się również m.in.:

  • Anna Streżyńska – Minister Cyfryzacji
  • Elżbieta Anna Polak – Marszałek Województwa Lubuskiego
  • Magdalena Gaj ? Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej
  • Adam Sawicki – Prezes Zarządu, T-Mobile Polska S.A.
  • Andrzej Dulka – Prezes Zarządu, Alcatel-Lucent Polska
  • Michał Jaworski – Dyrektor ds. Strategii Technologicznej, Microsoft w Polsce
  • Jacek Niewęgłowski ? Chief Strategy Officer, P4
  • Tomasz Szopa ? Prezes Zarządu, Netia

Zachęcamy do zapoznania się z fotorelacją z Rady Programowej oraz foto- i wideorelacją z poprzedniej edycji.

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdą Państwo na stronie www.polskainfrastruktura.pl.