W piątek 2 lutego QubicGames wprowadziło na rynek piątą grę na konsolę Nintendo Switch

poniedziałek, 5 lutego 2018
QubicGames, wydawca i gamedeveloper niezależnych gier Premium, 2 lutego br. wprowadziła na rynek Ameryki Północnej grę Mad Carnage autorstwa Drageus Games – spółki stowarzyszonej.
Mad Carnage jest piątą grą, którą studio QubicGames wydaje na konsolę Nintendo Switch, a w pierwszym półroczu 2018 roku planowanych jest pięć kolejnych premier. QubicGames posiada ponad 30% akcji Drageus Games, spółce powstałej we współpracy z domem wydawniczym Drageus.
– Mad Carnage jest kolejną produkcją (po grze Tactical Mind), którą wydajemy w ramach współpracy z  Drageus Games – mówi Jakub Pieczykolan, prezes QubicGames. – W ramach projektu koncentrujemy się na tytułach z gatunku Science Fiction. Ze względu na nasze zainteresowanie wydawaniem gier na konsole Nintendo Switch zdecydowaliśmy, że tytuł wprowadzimy na najnowszą konsolę japońskiego producenta – dodaje Pieczykolan.
Mad Carnage to turowa gra taktyczno-strategiczna z gatunku Science Fiction. Rozgrywka została umiejscowiona w świecie post-apokaliptycznym, który został stworzony przy współpracy z Evanem Curry, pisarzem science fiction, autorem bestselerowej serii „Odyssey One”.
Przypomnijmy, że gra „Mad Carnage” jest piątą grą, którą studio QubicGames wydaje na konsolę Nintendo Switch, a w pierwszym półroczu 2018 roku planowanych jest pięć kolejnych premier, co w sumie pozwoli spółce być jednym z pierwszych wydawców na świecie posiadającym tak rozbudowaną i zróżnicowaną bibliotekę gier na najnowszej konsoli Nintendo.
Zachęcamy do śledzenia kolejnych premier!