Crypto Future Conference

poniedziałek, 4 grudnia 2017

Dnia 15 grudnia 2017 w Warsaw Trade Tower odbędzie się Crypto Future Conference, wydarzenie poświęcone w całości tematyce kryptowalut.

Organizatorem wydarzenia jest firma Pure Conferences, znana z organizacji spotkań o podobnej tematyce, m.in. Banking Tech&Security oraz IT Future Expo.

Wokół kryptowalut w ostatnim czasie narosło wiele mitów. Ogólnodostępne informacje są niezrozumiałe dla zwykłych ludzi. Odpowiadając na potrzeby rynku stworzyliśmy przedsięwzięcie, które w prosty i zrozumiały sposób zaznajomi uczestników z zagadnieniami prawa, bezpieczeństwa, tradingu i technologii blockchain.

Koszt udziału w konferencji to jedyne 399 zł. Dla chętnych po konferencji odbędzie się dwugodzinny warsztat, podczas którego każdy Uczestnik będzie mógł pod okiem specjalistów w praktyce zastosować wiedzę teoretyczną. Koszt takiego warsztatu to 149 zł. UWAGA specjalnie dla naszej społeczności przygotowany został 20% rabat na bilet na wydarzenie. Wystarczy podać hasło STARTUPTV 🙂

Szczegółowe informacje, sylwetki prelegentów i bilety znaleźć można na stronie internetowej www.cryptofuture.pl i w wydarzeniu na Facebooku https://www.facebook.com/events/1758281354231833/