Finał programu #StartUP Małopolska już 11 czerwca w Krakowie

czwartek, 7 czerwca 2018

Dobiega końca druga edycja programu akceleracyjnego dla młodych firm #StartUP Małopolska organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego we współpracy ze Startup Academy. Już 11 czerwca o godz. 18:00 w krakowskiej Metaformie odbędzie się otwarte spotkanie, podczas którego będzie można spotkać uczestników i organizatorów programu.

 

Gościem specjalnym będzie Ivana Šenitková – organizatorka TEDxYouth@Prague, FuckUpNightPrague oraz przedsiębiorczyni społeczna. Z sukcesami łączy organizacje, startupy i NGOsy z państw Grupy Wyszehradzkiej (Czech, Słowacji, Węgier i Polski) w ramach projektów organizowanych przez Confidence Digital.

 

Podczas wydarzenia Ivana opowie o tym, jak innowacje i przedsiębiorczość społeczna rozwijają się w państwach Grupy Wyszehradzkiej, a także o problemach oraz sukcesach i korzyściach związanych z prowadzeniem takiej działalności.

 

Wystąpienie będzie poprowadzone w języku angielskim (podczas spotkania będzie zapewnione tłumaczenie symultaniczne).

Kolejną prelegentką będzie Aga Osytek – przedsiębiorczyni społeczna i startupowa mentorka, która opowie o misji i wpływie społecznym w modelu biznesowym.

 

Następnie wystąpią startupy, które rozwijają się i z przytupem wchodzą na małopolski oraz ogólnopolski rynek. Zapitchują 3 firmy, które brały udział w programie akceleracyjnym #StartUP Małopolska.

 

Spotkanie to nie tylko okazja do wysłuchania gości i prezentacji startupów, ale również szansa na nawiązanie nowych kontaktów i poznania ludzi o podobnych zainteresowaniach podczas networkingu.

 

Darmowe wejściówki na wydarzenie dostępne są na stronie: https://www.malopolska.pl/startup-meetup2