Warsztaty Krypto Księgowość

środa, 14 lutego 2018
Już jutro w Warsaw Trade Tower odbędzie się warsztat poświęcony krypto księgowości.
Firma Pure Conferences jest organizatorem wydarzeń biznesowych i meetingów
na najwyższym poziomie. Dostarczamy naszym klientom nowe rozwiązania i przyczyniamy się do rozwijania sieci kontaktów oraz struktur biznesowych. Kierując się potrzebą chwili , we współpracy z firmą doradczą Profit Plus, stworzyliśmy cykl certyfikowanych warsztatów, w których Uczestnicy dowiedzą się jak poradzić sobie z kwestiami związanymi z opodatkowaniem i rozliczaniem dochodu pochodzącego z
kryptowalut.
Informacje o wydarzeniu:
Podczas jednodniowych, intensywnych warsztatów Uczestnicy dowiedzą się jak rozliczyć przychody w obszarze kryptowalut, m.in. mining (wydobywanie / kopanie kryptowalut), trading (gra na giełdzie), składanie i sprzedaż serwerów obliczeniowych kryptokoparek). Obliczenia będą dokonywane na praktycznych przykładach, a rozliczenia zostaną „rozłożone” na czynniki pierwsze. Z racji terminu składania deklaracji – przekażemy również informacje nt. prawidłowego rozliczenia dochodów w PIT.
Warsztaty kierowane są również dla osób nie posiadających doświadczenia na rynku kryptowalut. Jest to znakomita szansa, aby uzbroić się w rzetelną wiedzę i być przygotowanym na rozliczanie dochodów z tego rynku, ponieważ zagadnienia poruszane na zajęciach będą zaktualizowane o obecnie obowiązujące przepisy. Zwłaszcza osoby prowadzące biura rachunkowe dzięki tym warsztatom będą mogły w bardzo łatwy sposób wyróżnić się na tle konkurencji.
Link do strony internetowej wydarzenia: www.kryptoksiegowosc.pl
Link do wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/167278047228464