Wyjątkowe Targi Pracy już w kwietniu!

piątek, 16 marca 2018

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w targach pracy start-upów ?Wystartuj? w dniu 13 kwietnia 2018 w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.


Targi pracy są organizowane przez pełnych zapału, pasjonujących się startupami studentów, a wystawiają się tylko i wyłącznie prężnie rozwijające się, nowoczesne firmy. Wydarzenie jest idealne dla każdego, kto szuka pracy lub stażu w innowacyjnym, kreatywnym środowisku.
Targi to świetna okazja nie tylko do znalezienia wymarzonej pracy lub praktyki, ale także do rozeznania się w ciekawych firmach, dowiedzenia się czegoś nowego o warszawskich startupach oraz nawiązania wartościowych kontaktów.
Poza targami planujemy spotkania networkingowe, warsztaty, case studies oraz wykłady związane z tematyką start-upową. Naszym zamiarem jest także promowanie mniejszych przedsiębiorstw i zwiększenie kultury start-upowej wśród studentów.
Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do obserwowania fanpage?a projektu https://www.facebook.com/WystartujSGH/ , gdzie na bieżąco dodawane są najświeższe informacje dotyczące targów.
Wydarzenie jest w zupełności darmowe, bez potrzeby jakiejkolwiek rejestracji. Jedyne co możemy polecić, to wydrukowanie kilku kopii swojego cv, które zapewne będziecie chcieli zostawić przy niejednym stoisku!